Nasza rewolucja

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE OD NAJLEPSZYCH EKSPERTÓW W DZIEDZINIE

Każdy z nas chciałby smacznie zjeść i prowadzić zdrowy tryb życia, ale codzienna odpowiedzialność i ograniczony czas sprawiają, że bardzo trudno jest przygotować lub stworzyć zrównoważone posiłki. Korzystając z porad ekspertów kulinarnych z rozległą wiedzą na temat tworzenia posiłków w oparciu o wyselekcjonowane i dobrze przyswajalne produkty, profesjonalnych dietetyków i sportowców, opracowaliśmy różnorodne zestawy, które są zdrowe, smaczne i odpowiednio zbilansowane. Wyeliminowaliśmy potrzebę spędzania czasu na zakupach, wymyślaniu i przygotowywaniu dietetycznych zbilansowanych zestawów. Nasze posiłki nie zawierają środków konserwujących i są bogate w witaminy, minerały, błonnik i inne niezbędne składniki odżywcze. Makroskładniki są odpowiednio dobrane w oparciu o dietę, którą wybierasz i mają na celu pomóc Ci zrzucić zbędne kilogramy lub zbudować czystą masę mięśniową lub zachować właściwą linię.
Dzięki pomocy naszej firmy, nie musisz już umawiać się na regularne konsultacje u dietetyka, gdyż nasi eksperci czuwają nad Twoją dietą, są do Twojej dyspozycji i razem z Tobą pomogą Ci osiągnąć wyznaczone przez Ciebie cele dietetyczno- treningowe.

Zestaw diety pudełkowej

NAJLEPSZE POSIŁKI PROSTO DO TWOJEGO DOMU LUB BIURA.

Pudełkowa Rewolucja przygotuje i dostarczy posiłki pod wybrany przez Ciebie adres. Każda dieta obejmuje zestaw zaprojektowany specjalnie dla Twoich potrzeb. Jeśli nie masz pewności, jaki plan posiłków najlepiej Ci odpowiada, możesz skontaktować się bezpośrednio z naszym ekspertem, który oceni i określi Twoje indywidualne potrzeby oraz pomoże w doborze odpowiedniego zestawu i liczby kalorii. Możesz złożyć zamówienie za pośrednictwem naszej strony internetowej www.pudelkowarewolucja.pl lub telefonicznie pod numerem 570 22 88 88. Po potwierdzeniu zamówienia zostanie ono przetworzone i dostarczone w określonym przez Ciebie czasie. Posiłki są dostarczane przez kuriera. W zależności od czasu i miejsca dostarczane posiłki mogą być gotowe do spożycia od razu lub mogą wymagać podgrzania. Dla Twojej wygody posiłki można podgrzewać w kuchni mikrofalowej w oryginalnym pojemniku w którym są dostarczane.

Nasi kucharze przyrządzają zestawy Pudełkowej Rewolucji

CO NAS ODRÓŻNIA OD KONKURENCJI?

Odpowiedź jest prosta! Nasze zestawy są dostępne cenowo dla każdego! Są przygotowywane są przez wykwalifikowanych kucharzy i są zdrowe, smaczne i przede wszystkim odpowiednie dla Ciebie! Nasze posiłki zawierają węglowodany o niskim indeksie glikemicznym, zawierają odpowiednie ilości wysokiej jakości białka pochodzenia zwierzęcego i roślinnego, są bogate w zdrowe tłuszcze o wysokiej zawartości jedno- i wielonienasyconych kwasów, które wspomagają przemianę materii, zapewniają właściwości antyoksydacyjne i mają na celu wspieranie zdrowszego trybu życia. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu w pracy z diabetykami i ludźmi borykającymi się z otyłością Pudełkowa Rewolucja oferuje zestawy w konfiguracji 3 lub 4 posiłki dziennie. Każdy organizm jest indywidualnością. Trzymanie się sztywnych ram i zasad w stosunku do każdego jest wielkim błędem. Wiele osób nie jest w stanie zjeść oferowanych standardowo 5 posiłków w zestawie, gdyż ich układ trawienny nie działa tak szybko a metabolizm jest spowolniony. W związku z tym nasze zestawy mają podzielone kalorie na mniejszą ilość porcji. Wszystkie posiłki są dostarczane w pojemnikach, które zapewniają najwyższy poziom jakości i bezpieczeństwa podczas transportu oraz spełniają najwyższe standardy czystości. Używamy materiałów opakowaniowych, które nie reagują z żywnością, aby nawet po podgrzaniu żywność zachowała swój naturalny smak.

Diety pudełkowej przyrządzane w kuchni
BMI

Kalkulator BMIBMR

Kalkulator BMR